Odlewki perfum niszowych

Odlewki perfum niszowych

Perfumy to zbiorcza nazwa roztworu, który ma nadawać przyjemny zapach. Od wieków kojarzą się one z luksusem i elegancją. Za ojczyznę najlepszych uważa się Francję. Jak to zwykle bywa za kosmetyk luksusowy ceny perfum mogą wahać się od kilku do nawet kilku tysięcy w zależności od rodzaju. Zapachy perfum mogą być najróżniejsze. Wyróżniamy również zapachy, które przypisuje się dla kobiet lub mężczyzn. Do typowo kobiecych zapachów zaliczamy te z kwiatowymi nutami, owocowe zapachy, a także aromaty słodkich przypraw. Męskie to najczęściej te zawierające korzenne, ziołowe, drzewne czy skórzane nuty zapachowe. Zarówno w męskich jaki i damskich perfumach można spotkać domieszki owoców cytrusowych, piżma i nuty orientalne. Najczęściej spotykane są połączenia owocowo- kwiatowe czy ziołowo- orientalne, ale połączeń i kompozycji jest wiele i nieustannie powstają nowe coraz bardziej intrygujące i rozbudzające.

Jak dobrać perfumy?

Wybierając odpowiednie perfumy należy znać kilka podstawowych zasad. Wybierając zapach najlepiej zrobić to po południu, a wcześniej nie używać innych silnie pachnących kosmetyków jak balsamy do ciała czy kremy do rąk. Poza tym nie powinno wąchać się więcej niż 3-4 zapachów, a w międzyczasie można neutralizować nos silnym zapachem ziaren kawy. Najlepiej jest najpierw kupić mniejszą ilość do przetestowania, ponieważ perfumy dzielą się na nutę głowy, nutę serca i nutę bazową, która ujawnia się najpóźniej. Każda z nut uwalnia się w określonym czasie, dlatego właśnie nabierają głębi i wyrazistości dopiero po czasie. Najwcześniej wyczuwalna jest nuta głowy, którą czuć niemal od razu po zaaplikowaniu. Nutę serca możemy wyczuć po 30 minutach i może się ona utrzymać nawet do 2 godzin. Ostatnia wyczuwalna jest właśnie bazowa nuta, która może pachnieć nawet do kilkunastu godzin w zależności od jakości perfum.

Gdzie szukać perfum?

Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem są odlewki perfum szczególnie jeśli wybór padł na te niszowe. Poza tym jest to doskonały sposób na to, by przetestować większą ilość zapachów. Korzystając z naszej oferty dostępnej na odlewniaperfum.pl mają Państwo dostępną szeroką bazę niepowtarzalnych zapachów. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują Państwo bardzo atrakcyjne ceny, która za tak luksusowe perfumy są rzadko spotykane. Poza tym nasze perfumy to również świetny pomysł na wyszukany prezent. Dostępne są one również w zestawach co jeszcze bardziej ułatwia dobranie odpowiednich perfum dla osoby obdarowywanej. Mamy większą szansę, że trafimy w gust zapachowy osoby, dla której mają być one prezentem. Dzięki nam dobiorą Państwo takie perfumy, który będą spełniały oczekiwania a na dodatek po zakupie nie zostawią pustego portfela. W naszym asortymencie znajdą Państwo odlewki oryginalnych perfum, a to, że zapakowane są w mniejsze pojemności sprawia, że mają nie tylko atrakcyjną cenę, ale także można je bez trudy zmieścić w małej torebce czy kieszeni. Jest to też wygodne do przetestowania nowych perfum, a także zakupu perfum na różne okazje – bardziej codziennych czy tych pasujących na wieczór.

}