Woda toaletowa dla mężczyzn

Woda toaletowa dla mężczyzn

Perfumy są jednym z częściej dawanych prezentów. Są uważane nie bez powodu za produkt luksusowy. Do produkcji kilku mililitrów perfum czasem potrzebnych jest kilka kilogramów kwiatów czy innych ekstraktów. Nie zawsze jednak prawidłowe nazewnictwo idzie w parze z tym co znajduje się we flakonie. Często perfumami nazywane jest całokształt zapachów dostępnych na rynku. Branża rozróżnia jednak te produkty w zależności od zawartości olejków zapachowych i stosuje specjalistyczne nazwy, które można znaleźć właśnie na flakonach.

Perfumy jak można się łatwo domyślić są najmocniejszym rodzajem zapachu i posiadają od 20 do nawet 40% składników zapachowych. Są to produkty najdroższe. Woda toaletowa natomiast zawiera olejki zapachowe o stężeniu od 5 do 10%. Często jest dostępna w sprayu. Skrótem często widocznym na opakowaniach jest EDT. Woda toaletowa ma mniejsze stężenie niż woda perfumowana. Woda toaletowa to jeden z najpopularniejszych typów perfum.

Jakie wody toaletowe wybrać dla mężczyzn?

Woda toaletowa nadaje się idealnie na letnie miesiące, ponieważ jest lekka i świeża przez co nie przytłacza tak w upalne dni jak mocniejsze wersje. Wody toaletowe dla mężczyzn są tworzone na bazie znanych i lubianych perfum. Zapach jest jednym z bardzo ważnych elementów wizerunku, który bezpośrednio aktywuje zmysł węchu, dlatego może tak bardzo wpływać na wrażenie jakie po sobie się pozostawi. Jeśli chodzi o mężczyzn jest to szczególnie ważne, ponieważ chcąc wpłynąć na płeć przeciwną, która ma bardziej wrażliwy węch, mogą skorzystać również z atutu jakim jest piękny zapach.

Oczywiście należy go dopasować odpowiednio do okazji i tak na wieczór można wybrać bardziej intensywne zapachy, tak na co dzień lepiej postawić na te bardziej stonowane. Każdy mężczyzna powinien odpowiednio dopasować zapach do siebie i swojej osobowości. Poza tym należy pamiętać również o tym, że ta sama woda toaletowa można pachnieć różnie na dwóch osobach ze względu na reakcje w jaką wchodzi z pH skóry. Męskie wody toaletowe charakteryzują się ekstraktami cytrusowymi, orientalnymi, szyprowymi czy drzewnymi.

Jak wybrać wodę toaletową?

Wybierając wodę toaletową można kierować się opisem nut zapachowych, które określają jakie nuty zapachowe dominują. Poza tym przed zakupem dobrze jest skorzystać z próbek lub testerów, aby sprawdzić się na co dzień z danym zapachem – zwłaszcza jeśli to jest nowy zapach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdą Państwo różnego rodzaju odlewki perfum, o różnych stężeniach i nutach zapachowych. Posiadamy szeroki asortyment, więc na pewno znajdą Państwo odpowiedni zapach dla siebie.

Dzięki temu, że działamy online możemy zaproponować Państwu korzystne ceny. Posiadamy również zastawy odlewek, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytania, więc zapraszamy do kontaktu.