O naszych odlewkachJeżeli tu jesteś, to znaczy, że poszukujesz niecodziennego rozwiązania dotyczącego zapachu na każdy dzień.

Jesteś w świetnych rękach, bo to My dla Ciebie, już dużo wcześniej zajęliśmy się tym zagadnieniem.

Pewnie nie jeden raz zadajesz sobie pytania:

- czy te perfumy są oryginalne?

- jak długo utrzymują się na skórze?

- czy ten zapach pasuje do mnie?

- czy będę się dobrze w nim czuć?.... itd.

odlewki perfum od Odlewnia Perfum

Dochodzisz do wniosku, że i tak są zbyt drogie…, że żal wydać pieniądze na coś do czego nigdy nie będziesz mieć pewności…, że może lepiej pójść do supermarketu lub drogerii i kupić coś tańszego…, że już nie raz ktoś dał Ci w prezencie perfumy, które po kilkukrotnym użyciu stoją schowane głęboko w szafce? Nic bardziej mylnego. Dzięki Nam poznasz rozwiązania swoich rozterek. W końcu będziesz czuć zadowolenie ze swojego wyboru, a na koncie pozostanie dostatek.

Nasza manufaktura Odlewnia Perfum składa się z ludzi, których dręczyły te same bolączki co Ciebie. Dzięki temu powstaliśmy i wprowadzamy na rynek Polski ciekawe rozwiązanie – dekanty, czyli odlewki perfum.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment odlewek oryginalnych perfum, a dzięki temu, że sprzedajemy je w mniejszych pojemnościach, stać Cię teraz na więcej wyszukanych zapachów.

Nie musisz już kupować całego flakonu perfum, żeby upewnić się czy dobrze się w nich czujesz. Teraz możesz zakupić kilka zapachów na każdą okazję. Dzięki takiemu rozwiązaniu, upewnisz się czy dany zapach, ładnie komponuje się z Twoim własnym. Bo musisz wiedzieć, że nie każdy zapach do nas pasuje. Nawet jeśli jest wyjątkowo piękny.

Odlewki w naszym sklepie to nic innego jak oryginalne perfumy zakupione wyłącznie ze stacjonarnych perfumerii w Polsce i na całym świecie. Oferujemy je w eleganckich i bardzo poręcznych flakonach z wygodnym atomizerem zamkniętych w opakowaniach o ponadczasowym designie z ręcznie tłoczonym logo. Przy ich napełnianiu zwracamy szczególną uwagę na dokładność, precyzję i higienę. Nigdy nie używamy tych samych przyrządów do przygotowywania różnych odlewek. Każdy atomizer po napełnieniu oznaczamy nazwą odlanych perfum oraz umieszczamy w pudełku, które firmujemy własnoręcznym podpisem zapewniając o oryginalności produktu, a następnie plombujemy. Dzięki temu kupując u nas masz gwarancje oryginalności.

Zestaw Odlewek od Odlewnia Perfum

W naszej ofercie posiadamy też zestawy prezentowe. Są to szczególne produkty, które nie są oferowane przez inne sklepy. Charakteryzują się one wyjątkowym designem. Każdy zestaw zawiera 3 buteleczki z oryginalnymi perfumami z atomizerem, oddzielnie zapakowanymi i oplombowanymi. W pudełku znajduje się też krótki liścik wyjaśniający co jest zawartością. Wszystkie nasze produkty pakowane są ręcznie i na każdym z nich jest nasz podpis. Wszystko po to, by osoba obdarowywana poczuła się wyjątkowo. Ze względu na to, że spełniamy marzenia, możliwy jest wybór osoby do której trafi nasz zestaw prezentowy. W naszej ofercie posiadamy zestawy dla kobiet i mężczyzn. To Ty decydujesz, komu podarujesz ten wspaniały i wyjątkowy prezent.