O Nas


Nasza manufaktura powstała z pasji do świata zapachów. Chcąc się nią podzielić z Wami postanowiliśmy wprowadzić na rynek ciekawe rozwiązanie, które sprawi że świat ten stanie bardziej przystępny cenowo.

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment odlewek, które własnoręcznie odlewamy z oryginalnych perfum, a dzięki temu, że oferujemy je w mniejszych pojemnościach, stać Cię teraz na więcej wyszukanych zapachów.

Nie musisz już kupować całego flakonu perfum, żeby upewnić się czy dobrze się w nich czujesz. Teraz możesz zakupić kilka zapachów na każdą okazję. Dzięki takiemu rozwiązaniu, upewnisz się czy dany zapach, ładnie komponuje się z Twoim własnym. Bo musisz wiedzieć, że nie każdy zapach do nas pasuje. Nawet jeśli jest wyjątkowo piękny.

Odlewki w naszym sklepie to nic innego jak oryginalne perfumy zakupione wyłącznie ze stacjonarnych perfumerii w Polsce i na całym świecie. Oferujemy je w eleganckich i bardzo poręcznych flakonach z wygodnym atomizerem zamkniętych w opakowaniach o ponadczasowym designie z ręcznie tłoczonym logo.

Przy ich napełnianiu zwracamy szczególną uwagę na dokładność, precyzję i higienę. Nigdy nie używamy tych samych przyrządów do przygotowywania różnych odlewek. Każdy atomizer po napełnieniu oznaczamy nazwą odlanych perfum oraz umieszczamy w pudełku, które firmujemy własnoręcznym podpisem zapewniając o oryginalności produktu, a następnie plombujemy. Dzięki temu kupując u nas masz gwarancje oryginalności.